قالب میهن بلاگ قالب میهن بلاگ download  قالب بلاگفا قالب وبلاگ قالب پرشین بلاگ اخلاق اسلامی قالب بلاگ اسکای

قالب


مسائل در گوشی آقا پسرها - aghapesarha.ir
اولین سایت تخصصی مسائل جنسی پسران نوجوان- کانال تلگرام: Aghapesarha@
نویسندگان
نظر سنجی
شما چند ساله هستید؟


لینک دوستان

مایع منی

منی مایعی است ژله مانند، شیری رنگ، لزج و چسبناک که با بوی مخصوص که آمیزه ای از ترشحات تخمها، اپی دیدیم، مجاری وابران، کیسه های منی، غده ی پروستات و غده های کوپر است.

منى در مردان سه علامت دارد: ا) از روى شهوت و ارضای غریزه باشد. ب) با فشار و جستن بیرون آید. ج) هنگام بیرون آمدن، بدن سست شود. چنانچه در هنگام جستن مایع مذكور بدن سست نشود و همراه با شهوت نباشد ،حكم منى را ندارد. آب هایى كه از انسان خارج مى‏شود،

 به غیر از بول و منی ،عبارتند از: مذى، ودى، وذى. اما مذى؛ آبى است كه كمى لزج و چسبنده و شبیه منی است و اغلب پس از شوخى و تحریکات جنسی و بازى با همسر و مانند آن خارج مى‏شود . این مایع پاك است . غسل و وضو را باطل نمى‏كند. ودى؛ آبى است كه كمى سفید رنگ است و گاهى بعد از بول خارج مى‏شود . در صورتى كه انسان یقین نداشته باشد كه با بول آلوده شده، پاك است و غسل هم ندارد. وذى؛ آبى است كه گاهى بعد از منى خارج مى‏شود. در صورت یقین به این كه با منى یا بول برخورد كرده ،فقط محل خروج را باید تطهیر كرد . تا وقتى كه انسان یقین پیدا نكرده كه آنچه خارج شده منى است، غسل واجب نمى‏شود. بنابراین آنچه از آلت تناسلی شما بیرون می آید، اگر آن سه علامت را نداشته باشد ،جنابت حاصل نشده و به آن مایع که در اثر کمی شهوت بیرون می آید مذی گفته می شود و پاک است . لباس و بدن را نجس نمی کند . منی شکل و رنگ خاصی ندارد و از شکل و رنگش نمی توان تشخیص داد که کدام مایع منی است .(1) البته آنچه در حال خواب بیرون می آید، با حالت بیداری فرق دارد ،چون انسان در حالت خواب تمام آن حالات را احساس نمی کند. بنابراین اگر یقین کردیدکه منی از شما خارج شده ،غسل واجب می شود.

 

aghapesarha.ir

موضوعات
آمار سایت
  رفقای امروز : نفر
  رفقای دیروز : نفر
  كل رفقا : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات