قالب میهن بلاگ قالب میهن بلاگ download  قالب بلاگفا قالب وبلاگ قالب پرشین بلاگ اخلاق اسلامی قالب بلاگ اسکای

قالب


مسائل در گوشی آقا پسرها - aghapesarha.ir
اولین سایت تخصصی مسائل جنسی پسران نوجوان- کانال تلگرام: Aghapesarha@
نویسندگان
نظر سنجی
شما چند ساله هستید؟


لینک دوستان

شاید همه شما نوجوانان در مدرسه یا محله تان، بارها شاهد این بوده اید که بعضی از بچه ها، حرف های جنسی یا شوخی های جنسی می کنند.

مثلا
1- جوک های زشتی که در آن از الفاظ مستهجن استفاده می شود، می گویند
2- یا به شوخی دست به آلت یا باسن همدیگر میزنند
3- یا بحث های جنسی می کنند و نظر یکدیگر را می خواهند


همه ی این موارد، زنگ خطری برای شما نوجوانان است
شاید در نگاه اول، این رفتارها کمی برایتان جذاب باشد ولی نباید فریب ظاهر جذاب این رفتار را بخورید.

بنده به عنوان یک مشاور و مسئول وبلاگ و کانال آقا پسرها، بیش از صدها مورد از این رفتارها را دیده ام که با بی توجهی نوجوانان، کار به جایی کشیده می شد که خود نوجوان از شدت آزار دیگران، قصد خودکشی می کرد.

پس خوب است که در این مورد دقت کنید و نکات زیر را به دقت مطالعه فرمایید.

در ادامه چند موقعیت را برایتان توصیف میکنیم و رفتاری که شما باید انجام دهید را بیان میکنیم.


1- موقعیت اول (شرایط عادی)

فرض کنید شما در زنگ تفریح در کنار دوستانتان هستید یا در کلاسید و منتظرید که معلم بیاید.

ناگهان یکی از همکلاسی هایتان یکی از کارهای بالا را انجام می دهد. مثلا لطیفه ای مستهجن می گوید و یا دست به آلت یکی از بچه ها می گذارد. بعد از این رفتار، خود آن شخص و بعضی از بچه ها بلند بلند شروع به خندیدن می کنند. ما در این لحظه باید چکار کنیم؟؟

؟؟

در این لحظه، ما نوجوانان باید به این عمل او، به هیچ وجه نخندیم. دقت کنید. به هیچ وجه حتی لبخند هم نزنیم، حتی اگر لطیفه اش بسیار خنده دار هم باشد. اصلا به روی خودتان نیاورید و باید طوری جلوه دهید که از این حرفها و کارها خوشتان نمی آید. تا آنجا که امکان دارد، طوری وانمود کنید که گویا لطیفه را نشنیده اید و یا آن کار را ندیده اید و یعنی حواستان جای دیگر بوده است. اگر همان همکلاسی تان به شما اعتراض کرد که چرا نخندید؟ با چهره ای جدی و اخمو به او بگوید: من از این حرفها خوشم نمی آید و با بی توجهی به آن شخص، کتاب درسی تان را ورق بزنید.

http://www.stanfield.com/wp-content/uploads/2012/03/AngryBoy.jpg


2- موقعیت دوم (شرایط غیر عادی):

فرض کنید شما در زنگ تفریح در کنار دوستانتان هستید یا در کلاسید و منتظرید که معلم بیاید.

ناگهان یکی از همکلاسی هایتان دست به آلت یا باسن تان میگذارد و می خندد. عکس العمل شما در آن لحظه بسیار مهم و سرنوشت ساز است. این نکته را بدانید که شخصی که اولین بار با شما شوخی جنسی میکند، بسیار با ترس و استرس این کار را می کند و منتظر عکس العمل شماست. شما در آن لحظه اگر محکم در گوش آن شخص هم بزنید، خواهید دید که هیچ اقدامی نخواهد کرد. پس تا می توانید، قبل از آنکه دست او به آلت یا باسن شما برسد، دست او را دور کنید و با حالت بسیار عصبانی و داد به او بگوید: چه غلطی می خواستی بکنی؟ میخواهی به مدیر مدرسه بگم؟ اگر از ناسزاهای عادی مانند: بی شعور، احمق و هم استفاده کنید، بسیار مناسب است. حتی اگر با یک ضربه آرام، به او سیلی هم بزنید، خوب است (البته شرایط را ببنید)

بعد از این عکس العمل شدید شما، معمولا آن شخص، به سرعت از شما دور خواهد شد ولی ممکن است آن شخص سِمج شود و باز هم به سراغتان بیاید که یا بخاطر اینکه شهوت زیادی دارد و یا اینکه شما به خوبی آن شخص را نترسانده باشید، باشد.

در این صورت اگر دیدید آن حرکت را همان لحظه یا روزهای بعد، مجددا انجام داد، سریعا موضوع را به مسئولان مدرسه و والدین تان بگویید. فراموش نکنید. هم به والدین و هم به مسئولان مدرسه. به هردو باید اطلاع داده شود. در این شرایط به لطف خدا معمولا خطر از شما برطرف خواهد شد.


http://www.treatment4addiction.com/blog/wp-content/uploads/angry-kid3.jpg

نکته مهم 1: این شوخی های جنسی که بعضی ها انجام میدهند، برای این است که بفهمند چه کسی از این موضوعات خوشش می آید و این حرفها، مقدمه ای است برای روابط پرخطر جنسی که سلامت جسم و روح شما را شدیداً به خطر می اندازد.

نکته مهم 2: نوجوانهایی که خجالتی هستند، همیشه در معرض آزار جنسی دیگرانند. پس بدون ترس، جلوی این افراد بایستید.


http://lifeasahuman.com/files/2011/07/angrychild.jpg

3- موقعیت سوم (وضعیت قرمز):

ممکن است شما در گذشته، در مقابل شوخی های جنسی بعضی ها، خندیده اید و باعث شده اید که آنها پُررو و جسور شده و دیگر بدون ترس، با شما شوخی های جنسی کنند (حتی در جمع) و مثلا به راحتی و بدون ترس به آلت تان دست بگذارند. ما به این شرایط، وضعیت قرمز میگوییم.

در این شرایط معمولا، کار به جاهای باریک کشیده میشود و شخص سوء استفاده کننده، نوجوان را مجبور به رفتارهایی پرخطر میکند و حتی ممکن است او را مجبور کند که رابطه جنسی با او برقرار کند و و در این شرایط، نوجوان، خود را در دام این فرد میبیند و نمیداند چه رفتاری باید انجام دهد.


http://static.guim.co.uk/sys-images/Guardian/Pix/pictures/2012/4/18/1334765709979/Unhappy-boy-sitting-on-st-009.jpg

پس اگر در وضعیت قرمز هستید، به دقت به موارد زیر توجه کنید.

1- در این شرایط، از هیچ چیز نترسید. نگویید ممکن است به پدر و مادرم بگوید که من هم فلان اشتباه را کرده ام. اصلا از این فکرها نکنید. چون کسی که خودش گناه کرده، طبیعتا به کسی، موضوع شما را نخواهد گفت، چون پای خودش هم گیر است ولی بصورت کلی، غرق شدن در منجلاب گناهان بزرگ، به دلیل ترس از لو رفتن گناهان کوچک گذشته، کاری است بسیار اشتباه و گناهی ست بسیار بزرگ. پس به قول معروف، ماهی را هروقت از آب بگیرید، تازه ست.

2- در اولین فرصت، ارتباط خود را با آن شخص قطع کنید. مثلا حتی تلفن او و یا جواب پیامکش را ندهید. در یک کلام، با او قهر کنید. وقتی با او رو به رو شدید، با او حرف نزنید و حتی سلام هم نکنید.

3- در اولین فرصت، موضوع را به والدین تان و یا اگر خواهر و برادر بزرگتر دارید بگویید و آنها را در جریان قرار دهید. اگر موضوع در مدرسه اتفاق افتاده، سریعا به یکی از مسئولان مدرسه که دلسوزتر است، موضوع را بگویید.

حتی من یک مورد سراغ دارم که نوجوانی را مجبور به رابطه جنسی کردند و آن نوجوان وقتی از دست آن اشخاص رها شد، به سرعت موضوع را به مدیر مدرسه گفت و آنها را در جریان قرار داد. مدیر مدرسه هم تمامی آن افراد را از مدرسه اخراج کرد و همه آنها را به پلیس تحویل داد.

 

اگر این موارد را انجام دهید، مطمئن باشید که هیچ اتفاقی برایتان نخواهد افتاد ان شاء الله. البته به شرط آنکه در مقابل شوخی های جنسی افراد، عکس العمل تند نشان دهید. این نکته را هیچ وقت فراموش نکنید.

اگر سوالی بود، در خدمتیم.

باتشکر/ سامان

 http://www.providencechildrensacademy.com/wp-content/uploads/2012/12/happy-boy.jpg

 
[ چهارشنبه 1 دی 1395 ] [ 11:50 ق.ظ ] [ سامان ]

aghapesarha.ir

موضوعات
آمار سایت
  رفقای امروز : نفر
  رفقای دیروز : نفر
  كل رفقا : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات